Kilka słów o naszej firmie

Transport na terenie Europy

Dysponujemy też własną flotą transportową. Samochody Pellet Energy dostarczają nasze produkty do punktów sprzedaży w Polsce i w Europie. Nasz pellet jest docenianym produktem na rynku włoskim i niemieckim. W Polsce produkty Pellet Energy można kupić w składach opału i hurtowniach budowlanych. Listę dystrybutorów znajdziesz tutaj (link).

Zakład produkcyjny w centrum Polski

Serce Pellet Energy, czyli wytwórnia pelletu znajduje się w Błaszkach, w woj. łódzkim. To dogodna lokalizacja w centrum Polski – 30 km od Kalisza, 150 km od Poznania i 80 km od Łodzi.

Jakość gwarantowana 

Nasza fabryka jest wyposażona w nowoczesne linie produkcyjne, co gwarantuje otrzymywanie produktu o powtarzalnej wysokiej jakości. Dysponujemy własnym laboratorium, w którym poddajemy kontroli każdą partię produktu. Potwierdzeniem naszego dążenia do zapewnienia jakości produktów jest certyfikat En plus A1.

 

Produkujemy pellet od 2006 roku

Pellet Energy sp. z o.o. to rodzinna firma, która powstała w 2006 roku i  jest producentem paliwa stałego z biomasy drzewnej, czyli pelletu drzewnego i brykietu drzewnego oraz dystrybutorem nowoczesnych urządzeń grzewczych włoskiej marki Edilkamin.

Pellet Energy Sp. z o.o.

ul. Polna 29

98-235 Błaszki 

Kontakt

tel.: +48 43 829 22 22

e-mail: info@pelletenergy.pl

Pellet Energy Sp. z o.o. jest producentem ekologicznego paliwa stałego – pelletu, a także dostawcą kompleksowych rozwiązań wytwarzania energii przy zastosowaniu biopaliw. W ofercie znajdują się również piecyki na pellet i drewno, Edilkamin